LL35HEC-CC-350
35 W constant current LED driver
350 mA fixed current output
Dimensiones: 190 x 21 x 30 mm
Whatsapp
Productos Relacionados
Productos relacionados
LC35SE-CC-350-850 LOOP
350 mA – 850 mA adjustable current output
Dimensiones: 207,8 x 30,0 x 79,0 mm
Leer más
LC35SE-DA-350-850
35 W DALI-2 dimmable LED driver
350 mA – 850 mA Salida de Corriente Ajustable
Dimensiones: 115 x 67 x 29.5 mm
Leer más
LC45iC-DA-100-900
45 W 2-Channel Tunable White (DT8) DALI dimmable LED driver
100 mA – 900 mA
Salida de Corriente Ajustable
Dimensiones: 122,9 x 79 x 30 mm