LC60DS-DA-700-1400
60 W DALI-2 dimmable LED driver
700 mA – 1400 mA
Salida de Corriente Ajustable
Dimensiones: 110 x 74 x 30 mm
Whatsapp
Productos Relacionados
Productos relacionados
LC51SE-DA-900-1400-LOOP
51 W DALI-2 dimmable LED driver
900 mA – 1400 mA
Salida de Corriente Ajustable
Dimensiones: 207.8 x 79 x 30 mm
Leer más
LC35SE-DA-350-850-LOOP
35 W DALI-2 dimmable LED driver
350 mA – 850 mA
Leer más
LC45iC-DA-100-900
45 W 2-Channel Tunable White (DT8) DALI dimmable LED driver
100 mA – 900 mA
Dimensiones: 122,9 x 79 x 30 mm