LC40MINI-CC-900
38 W constant current LED driver
900 mA fixed current output
Dimensiones: 97,0 x 26,0 x 43,0 mm
Whatsapp
Productos Relacionados
Productos relacionados
LC60DS-CC-1050-1700
60 W constant current LED driver
1050 mA – 1700 mA adjustable current output
Dimensiones: 110,0 x 30,0 x 74,0 mm
Leer más
LC45SE-CC-600-1050
45 W constant current LED driver
600 mA – 1050 mA adjustable current output
Dimensiones: 115,0 x 29,5 x 67,0 mm
Leer más
LC1x30-E-DA
30 W DALI dimmable LED driver
350 mA / 500 mA / 700 mA
Salidas Múltiples de Corriente
Dimensiones: 106 x 67 x 28 mm