LC20MINI-CC-150-500
20 W constant current LED driver
150 mA – 500 mA adjustable current output
Dimensiones: 97,0 x 30,0 x 43,0 mm
Whatsapp
Productos Relacionados
Productos relacionados
LC45SE-CC-600-1050-LOOP
45 W constant current LED driver
600 mA – 1050 mA adjustable current output
Dimensiones: 207,8 x 30,0 x 79,0 mm
Leer más
LC1x35-DA
35 W DALI dimmable LED driver
700 mA – 1050 mA
Salida de Corriente Ajustable
Dimensiones: 106 x 67 x 28 mm
Leer más
LC1x30-E-DA
30 W DALI dimmable LED driver
350 mA / 500 mA / 700 mA
Salidas Múltiples de Corriente
Dimensiones: 106 x 67 x 28 mm