LC12MINI-CC-350-SR
12 W constant current LED driver
350 mA fixed current output
Dimensiones: 100,0 x 25,0 x 38,0 mm
Whatsapp
Productos Relacionados
Productos relacionados
LC110HE-CC-350-700-IND-PCB
110 W constant current LED driver
350 mA – 700 mA adjustable current output
Dimensiones: 108,0 x 16,0 x 63,0 mm
Leer más
LC1x30-E-DA
30 W DALI dimmable LED driver
350 mA / 500 mA / 700 mA
Salidas Múltiples de Corriente
Dimensiones: 106 x 67 x 28 mm
Leer más
LC1x28-AN
28 W 1–10 V dimmable LED driver
350 mA / 500 mA / 700 mA
Salidas Múltiples de Corriente
Dimensiones: 106 x 67 x 28 mm